Java Developer | Wrocław

14 000 - 18 000 PLN

Opis stanowiska:

Szukamy Java Developerów, którzy pomogą nam tworzyć najwyższej jakości rozwiązania IT. Liczymy na kreatywność oraz chęć rozwijania się i poznawania nowych narzędzi. Pracujemy w podejściu zwinnym, chętnie i często się dokształcamy.

Wśród naszych narzędzi znajdziesz najnowszą Javę, Elastic Search, Spring i architekturę mikroserwisową.

Czego oczekujemy?
  • Przede wszystkim pasji oraz dobrej i otwartej komunikacji
  • Co najmniej 2 lat doświadczenia komercyjnego z Javą
  • Znajomości algorytmów, struktur danych, wzorców projektowych
  • Zaangażowanie i pomysłowości
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Chęci nauki nowych technologii pod okiem doświadczonych kolegów

Co oferujemy?
  • Współpracę z osobami z bogatym doświadczeniem z zakresu IT
  • Program szkoleń, opiekę medyczną
  • Umowę o pracę - 14 000 - 18 000 zł/brutto.
  • System premiowy
  • Rozwój w interesujących Cię obszarach

Ta rekrutacja ma status rekrutacji "ukrytej". Oznacza to, że informacje nt. Pracodawcy będą przekazane kandydatowi na kolejnym etapie procesu rekrutacyjnego, tj. po zapoznaniu się z profilem kandydata i pozytywnej ocenie zgodności posiadanych kompetencji/doświadczenia.

This recruitment project has a "hidden" status. This means that the Employer brand will be revealed at the next stage of recruitment process, after the positive verification of candidate profile and her/his skills and competencies.