Cloud Security Expert

UoP

Obecnie praca zdalna, docelowo Warszawa

Opis stanowiska:

Nadzorowanie bezpiecznego przeniesienia usług do chmury publicznej. Twoim zadaniem będzie przeniesienie wypracowanych rozwiązań dla środowiska on-premise lub zaproponowanie odpowiedników chmurowych.

Zakres obowiązków:

● praca z Azure Security Center dla zapewnienia procesów bezpieczeństwa wewnątrz chmury,

● wypracowanie modelu bezpiecznej integracji między rozwiązaniami on-premise i chmurowymi,

● wdrożenia w cykl wytwarzania i aktualizacji systemów automatycznych mechanizmów weryfikacji bezpieczeństwa aplikacji oraz obrazów kontenerów,

● wypracowanie standardów bezpieczeństwa dla różnych typów zasobów w chmurze Azure i Oracle,

Wymagania:

● znajomość technologii chmurowych w oparciu o Azure,

● wiedza z zakresu technologii konteneryzacji (Docker / CRI-O) i Kubernetes,

● doświadczenie przy wytwarzaniu oprogramowania Cloud-Native,

 ● znajomość bezpiecznych mechanizmów CICD (Jenkins)

Oferujemy:

● Umowę o Pracę,

● szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń z obszaru chmury publicznej,

● dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

Ta rekrutacja ma status rekrutacji "ukrytej". Oznacza to, że informacje nt. Pracodawcy będą przekazane kandydatowi na kolejnym etapie procesu rekrutacyjnego, tj. po zapoznaniu się z profilem kandydata i pozytywnej ocenie zgodności posiadanych kompetencji/doświadczenia.

This recruitment project has a "hidden" status. This means that the Employer brand will be revealed at the next stage of recruitment process, after the positive verification of candidate profile and her/his skills and competencies.